Skladování a postupné dodávky

Skladování a rozeslání

  • IMG_0444
  • IMG_0449

Nestandardní služba v segmentu reklamy

Potřebujete objednat větší množství reklamního textilu nebo předmětů s potiskem a nemáte ho kde uskladnit?
Jako přidanou hodnotu nabízíme našim klientům ne zcela běžnou službu a to je skladování produktů a postupné rozesílání těchto produktů na zadané adresy.
Myslíme, že tato služba osloví hlavně klienty, kteří nechtějí jednorázově najímat sklady a brigádníky a ušetří jim značné finanční prostředky a starosti s logistikou.
Asi jedinou nevýhodou je vzdálenost, nicméně tato nevýhoda je pouze pokud budete chtít pravidelně kontrolovat stav skladů, případně dělat inventury. I na to jsme připraveni, budeme za vás vést klasickou skladovou evidenci a požadované inventury budeme dělat za vás.

Službu skladování, balení a následné rozeslání můžete využít jak dlouhodobě, ale i jednorázově, kdy potřebujete pouze vyrobit a pak rychle rozeslat po klientech a nebo pobočkách vaší společnosti.

 

Skladování

V naší centrále v Aši máme k dispozici skladové prostory a díky tomu vám můžeme nabídnout skladovat nejen zboží vyrobené u nás, ale i skladování vlastních produktů. Není pro nás problém skladovat vaše zboží na paletách, nebo v kusových kartonech. Sklady jsou vytápěné, tedy nemusíte se bát, že by vaše zboží zvlhlo a nebo se jinak poškodilo. Všechny skladové prostory si samozřejmě můžete prohlédnout. Stačí si domluvit schůzku a přijet se k nám podívat a v rámci návštěvy vám rádi ukážeme i naší výrobu, tiskárnu a nebo vyšívací dílnu.

Balení podle přání

V rámci skladování, patří k našim službám i individuální balení. Standardní balení například reklamních triček s potiskem je po 10ks od velikosti ve velkém igelitovém pytli, pro nás je denní chleba zabalit ho po jednom kuse do pytlíku a ještě do kartonů namixovat velikosti a barvy. Rádi vám vyjdeme vstříc i v expresních termínech.

Rozesílka

Takže vám zboží můžeme skladovat, můžeme ho speciálně balit a zároveň ho rozvážet a nebo rozesílat. Máme vlastní autopark s nákladními vozy a dodávkami, který využíváme hlavně na dodávky o větším objemu (standardně jezdíme 3x týdně do Prahy). Na menší kartonové zakázky používáme standardní české dopravce jako je PPL, DPD nebo Česká pošta. Reklamní textil a reklamní předměty dodáváme nejen po České republice, ale po celé EU.

Platby za služby

Určitě vás bude zajímat cena za tyto služby a případné možnosti plateb. Možností je spousty a s každým klientem domlouváme ceny samostatně.
V ceně se též promítá zda jde o dlouhodobou spolupráci, jednorázovou akci na výrobu a rozeslání reklamních produktů nebo zda zboží bude vyrobeno u nás nebo ho pouze dodáte.

Tyto služby můžete využít samostatně a věříme, že se vám tyto možnosti bude líbit a v případě zájmu o více informací napište svůj dotaz níže do formuláře. Těšíme se na vaše dotazy.

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: