Výroba sportovní oblečení

Výroba sportovní oblečení

  • IMG_0458
  • cyklo_dres
  • cyklo_dresy
  • dresy_cisla2

Sportovat je skvělé a sport spojuje!!

Čím dál tím více lidí, tedy potencionálních klientů,  začíná spojovat svůj život se zdravým životním stylem a sportem. Masově se rozšiřuje cyklistika, běhání a další pohybové aktivity, tak proč tedy nespojit svou značku právě se sportem?
I vaši klienti, stejně jako běžní lidé velice rádi dostávají dárky a pokud to jsou sportovní dárky, které navíc smysluplně využijí, už jim najednou nevadí, že na tomto dárku je vaše logo, slogan nebo reklamní sdělení.
Myslíme si, že v záplavě reklamních triček a mikin s potiskem, je sportovní oblečení ideální pro nenásilnou propagaci vaší značky nebo produktu a díky vlastním kapacitám, jsem schopni ho vyrábět od jednoho kusu.

Veškerý sportovní textil, vyrábíme ve vlastních kapacitách v naší centrále v Aši. K výrobě reklamního textilu používáme pouze certifikované polyesterové materiály, oblečení šijí české švadleny a jsou celoplošně potištěny sublimačním potiskem, o patro výš než je šijeme.Garantujeme tedy jeho kvalitu a u nás se vám tedy nemůže stát, že vám například fotbalový dres s celoplošným potiskem, udělá ostudu.

Vyrobíme vám tyto druhy sportovního textilu

Cyklistické dresy a oblečení

Cyklistika jako sport neustále roste a stále větší skupina nadšenců podléhá kouzlu cyklovýletů. Cyklistický dres, kalhoty a nebo pěkná cyklobunda, je přesně ten dárek (s vaší reklamou na dresu), který udělá každému radost a nadšeně v něm bude podnikat své výlety přírodou. Spojíte tím svou značku  se sportovní aktivitou a klientovi uděláte radost. Cyklodresy s vlastním designem nejsou určeny jen pro profesionální sportovce, ale opravdu pro každého, kdo hledá originální design. Dresy vyrábíme s raglánovými nebo rovnými rukávy, cyklistické bundy i z nepromokavých nebo zateplených materiálů, vaši cyklo výbavu doplníme i o krátké či dlouhé cyklokalhoty nebo cyklovesty. Navrhněte si dres přesně podle vaší představy a starosti s výrobou nechte na nás. Pro více informací využijete náš kontaktní formulář...

Fotbalové dresy a oblečení

Fotbal je téměř českým národním sportem, s kopačákem si hrají už malí kluci. Nemusíte být profesionální tým první ligy, abyste měli dresy jako ze škatulky a přesně podle vašeho přání. Záleží jen na vašem přání, dlouhé či krátké rukávy, raglánový nebo rovný střih, prodloužená verze nebo výztuhy a vycpávky na potřebných místech. A pokud se nemůžete rozhodnout, rádi s vámi vaši představu projdeme a navrhneme to nejlepší řešení. Vyrobíme fotbalové dresy i trenýrky, dresy pro brankáře třeba s vycpávkami loktů, dlouhé brankářské kalhoty, fotbalové štulpny i kapitánské pásky. Barvené provedení i různé originální doplňky, loga nebo znaky, pro nás nejsou problém a o vaši objednávku se postaráme od začátku do konce. A navíc přimícháme trochu šťastných nití, aby se vám dobře hrálo a vyhrávalo.

Hokejové dresy a oblečení

Na ledě je potřeba především hrát dobrý hokej a vystupovat jako tým. Nejen kvůli divákům, ale hlavně kvůli sobě. Pro hokejové týmy připravíme dresy přímo na míru. Pomůžeme s návrhem designu nebo vytvoříme úplně nový podle vašich požadavků. Hokejové dresy ušijeme v mnoha variantách střihů, s hranatým či kulatým sedlem nebo provětráváním, prostě jakkoli si budete přát.

Běžecké dresy

Běhání je dnes velmi oblíbenou aktivitou napříč věkovými kategoriemi. Běžecké oblečení je tak téměř neomylně vhodným dárkem pro obchodní partnery i zaměstnance, který ocení i proto, že je často využívané také pro jiné sportovní aktivity. Vždy tak můžete být klientům nablízku svým logem nebo originálním oblečením. Materiály vybíráme s ohledem na funkčnost, schopnost termoregulace a odvádění vlhkosti a running oblečení šijeme se zaměřením na pohodlný střih a komfort při nošení. Velký důraz klademe na komfort nošení a funkčnost prádla. V nabídce atletického oblečení najdete jak volná pánská či dámská trika, tak i krátká tílka (lambády), dlouhé či krátké atletické kalhoty a kraťasy.

Motokrosové dresy

Motokrosové dresy ladíme do detailů, abyste se i při tomto sportu cítili jako v bavlnce. Mají prodloužený zadní díl, aby nedocházelo k vytahování dresu z motokrosových kalhot. Manžety jsou vyrobeny z elastických materiálů, a zabraňují tak vnikání kamínků a dalších nečistot pod dres. Dresy na motokros jsou vyráběny výhradně s dlouhým rukávem a z kvalitních materiálů na bázi polyesteru. Na vás už zbývá jen sladit se do týmových barev nebo si vybrat design podle vaší motorky. Rádi poradíme s umístěním log a značek, případně dres opatříme suchým zipem pro připevnění výměnných startovních čísel.

Startovní trikoty a čísla

Pro všechny druhy sportů a volnočasových aktivit vyrobíme startovní čísla a trikoty a to přesně podle požadavků jednotlivých organizátorů a zaměření akce. Startovní trikoty mohou být elastické, bez rukávů i s rukávy (snowboardové trikoty), na gumu či s volným okrajem. Startovní čísla jednobarvená na bílé tkanině nebo vícebarvená. Vybereme spolu tu nejlepší variantu umístění na oblečení (zavazování na stuhy, spínací špendlík pro atletické akce...) a samozřejmě rádi poradíme s designem a barevností.

Rozlišovací dresy

Dětská i dospělá rozlišovací tílka vám rádi vyrobíme podle vašeho zadání. Na závodech, turnajích nebo různých sportovních akcích závodníci i pořadatelé ocení možnost rychle se orientovat právě díky rozlišovacím vestám. Barevné kombinace vám rádi navrhneme, nebo vytvoříme nový grafický design přesně po vaši potřebu.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: