Výroba firemního oblečení

Výroba firemního oblečení

  • IMG_04571

Odlišit se a být vidět!!!

Pokud nebudete jedineční a zapadnete do šedého průměru reklamních triček, stejných jako má vaše konkurence, je pravděpodobné, že investice do reklamního textilu nebude úspěšná.

Výhody reklamního textilu na míru

Výhoda vlastní výroby originálního oblečení je nepopiratelná, takže pokud chcete mít své zaměstnance ve firemním oblečení, které bude vidět a nebo dát svým klientům originální dárek, který budou chtít nosit a nebudou ho vnímat jako obyčejné reklamní tričko s potiskem, pak je tato cesta ta pravá.
Výroba v sobě skrývá velké možnosti. Můžeme vám nabarvit materiál podle firemní Pantone barvy, můžete si vybrat prošití lemů, originální límeček i výstřih nebo zajímavým potiskem, který jde přes rameno na prsa nebo záda, opepřit trochu design konečného produktu. Jediné omezení jsou možnosti šití a jednotlivých tiskových technologií

Je potřeba se zamyslet i nad cenou?

Rozhodně ano, pokud nevyrábíte 10.000 ks triček, bude vždy katalogový textil levnější než sama výroba vlastního reklamního textilu. Než se vůbec pustíme do řešení návrhu, je potřeba si říci, že výroba má nějaké limity a vždy jde o cenu.
Ano můžeme vyrobit například jeden kus originální reklamní mikiny, ale vyplatí se vám to?

Kolik kusů umíme vyrobit?

Ideální počty na výrobu jsou od stovek kusů (výroba probíhá v našich výrobních kapacitách) až tisíce kusů (výroba probíhá v EU a nebo v Asii).

Za jak dlouho to vyrobíme?

Musíte počítat i s tím, že výroba na míru není otázka jednoho týdne, ale týdnů až měsíců. Nejdřív pro vás musíme vytvořit návrh a výrobní korekturu s velikostními tabulkami. Po schválení vyrábíme referenční vzorek a po jeho schválení teprve startuje výroba. Musí se objednat materiál, nastřihat, potisknout nebo vyšít a nakonec sešít a vytvořit tak konečný produkt.
Velice jsme to zjednodušili, ale počítejte opravdu s termíny od 4 týdnů v České republice, 6 týdnů v EU a od 12 týdnů v Asii.

To jsou základní otázky zda se vůbec do výroby vlastního firemního oblečení a nebo originálního dárku pro klienta pouštět.

V případě dalších dotazů nám napište do formuláře níže, nebo zavolejte, rádi vám na vše odpovíme a případně poradíme nejlepší možnou variantu.

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: