Výroba cyklodresů

Výroba cyklodresů

  • cyklodresy
  • cykloobleceni
  • cyklo_dresy

Na kole Vám to musí slušet

Společnost ZDM patří mezi největší výrobce oblečení pro cyklistiku na zakázku.
Na základě vaší představy vám navrhneme, vyvzorujeme a nakonec vyrobíme cyklodres, cyklistické kalhoty nebo cyklobundu na míru již od 1ks s plnobarevným sublimačním potiskem, logem a nebo sloganem.
Na začátku se může zdát výroba cyklistického oblečení jako složitá věc, ale nemusíte se bát, vše zařídíme a před konečnou realizací dres vyvzorujeme a pošleme na schválení.

Dejte svému klientovi cyklodres jako dárek

Je neskutečné, jak za poslední dobu vzrostl zájem o cyklistiku a cyklistické vybavení. Tím pádem se otevírá velká cílová skupina i pro vaší společnost. Dárek v podobě cyklistického oblečení je tedy parádní spojení sportovního vyžití a vaší nenásilné firemní prezentace. Každý přeci dostane rád dárek zdarma na svůj oblíbený sport a to, že je na něm vaše logo mu vůbec nevadí.

 

 

Výroba je snadná

Dresy již vyrábíme 20 let, takže by se dalo říct, že jsme odborníci. Máme pro vás připravené různé varianty střihů, velikostní tabulky všech provedení, materiály z kterého dres vyrobíme. Celým procesem projedeme s Vámi.
Víte například, že vše co je na dresu barevné je tisk a naopak bílá místa, jsou bez tisku?

Materiály pečlivě vybíráme

Na výrobu dresů používáme pouze certifikované funkční polyestery od evropských dodavatelů hlavně z Itálie, které máme odzkoušeny na stovkách realizovaných cyklistických dresů.
Tyto materiály máme standardně skladem, abychom zkrátili termín výroby a dodání dresů. Přesto je potřeba počítat s minimálně 3 týdny na realizaci od odsouhlasení korektury a náhledu dresu.

Sublimace na dres

Jedno patro naší výroby je celé zařízeno na výrobu dresů a sublimaci. V tomto patře máme 3 velké sublimační tiskárny, ploter na výřez potisků, velké nažehlovací lisy, střižnu a šicí dílnu. Tedy na jednom patře, vám vyrobíme kompletní cyklodres na míru.
Cyklistický dres vám můžeme i personalizovat tištěnou etiketou s logem za krkem.

Využijte naše služby

Nikdy jste cyklodresy nevyráběli, nevíte si rady a nebo se bojíte, že je to složitý produkt. Napište nám níže ve formuláři a uvidíte, že vaše obavy byly zbytečné, protože pro nás to je hračka 🙂

 

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: