Dresy pro Bayern Mnichov

Dresy pro Bayern Mnichov

Sport nás baví a rádi ho podporujeme

Není tajemstvím, že větší část naší produkce sportovního a reklamního textilu směřuje do Německa a mezi naše největší zahraniční klienty patří bezesporu sportovní klub Bayern München. Pro tento klub a také pro další významné německé fotbalové kluby dodáváme hlavně klasické textilní produkty, jako jsou trička s potiskemfotbalové dresy, mikiny s logem klubu, fandovské šály a spoustu dalších výrobků do jejich fanshopů.

Sportovní kluby

U sportu se samozřejmě nejedná pouze o fotbal, výroba například hokejových nebo motokrosových dresů má u nás velkou tradici a 25 let zkušeností je na výsledném produktu určitě vidět.  Poslední dobou nás začínají oslovovat i cyklistické oddíly s výrobou cyklodresů s týmovým sublimačním potiskem.
Spolupráce se všemi sportovními kluby si velice vážíme a stejně kvalitní služby máme připraveny také pro naše české kluby.
Náš zájem je vyrábět trička, mikiny a další oblečení s logem klubu nejen velké kluby, ale rádi vyrábíme i menší série pro amatérské kluby a sportovní organizace.

Startovní čísla

Pořádáte svůj maratón, přespolní běh, nebo jen potřebujete označit účastníky jakéhokoli klání. Startovní čísla na zakázku z polyesteru, bavlny s reklamním potiskem není žádný problém.

Neváhejte a napište nám do formuláře níže, co by jste pro váš sportovní klub potřebovali.

Další produkty a služby

Kontaktní formulář

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: