Běžecké dresy

Běžecké dresy

Všichni někam běží....

Ano, z vašich klientů se stávají běžci a proto si myslíme, že je stále zajímavější dávat svým zákazníkům dárky, které využijí.  Reklamní dárky, které neskončí někde v koši, ale budou je opravdu nosit, v tomto případě v nich běhat.

S výrobou běžeckých dresů máme opravdu velké zkušenosti a víme, že musí splňovat nejen funkční vlastnosti, jako je odvod potu, ale člověk se v něm musí cítit komfortně. Připraveny tedy máme standardní střihy dresů pánských, dámských, ale i dětských běžeckých dresů.
V naší nabídce najdete i výrobu  cyklistických dresů, dresů na fotbal, hokej a nebo motokros. K dresům vám můžeme dodat i mikiny s logem klubu, fandovské šály a další merchandisingové předměty.

Pořádáte svůj běžecký závod ?

Rádi vám uděláme nezávaznou nabídku na výrobu běžeckých triček nebo tílek právě na váš závod.  Trička i běžecká tílka vyrábíme z profesionálních materiálů s funkčními vlastnostmi a se sublimačním potiskem.

Startovní čísla

Pořádáte svůj maratón, přespolní běh nebo jen potřebujete označit účastníky jakéhokoli klání? Startovní čísla na zakázku z polyesteru, bavlny s reklamním potiskem není žádný problém.

Neváhejte a napište nám do formuláře níže vaše dotazy, rádi na ně odpovíme.

Další produkty a služby

Kontaktní formulář

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: