Bavlněné tašky s potiskem

Bavlněné tašky s potiskem

Pryč s igelitkama, myslíme ekologicky

Jak už určitě víte, EU požaduje zrušení igelitových tašek a my se v Čechách budeme muset již brzy tímto požadavkem řídit. Tím, jak celkem velké procento naší produkce expedujeme  do Německa víme, že začíná stoupat poptávka po staré dobré bavlněné tašce.
Výhody bavlněných tašek s potiskem jsou bezesporu jasné na první pohled. Ta zásadní je, že neškodí životnímu prostředí a pokud se snažíte jít naproti ekologickým trendům, může to pro vás být velká konkurenční výhoda. Nespornou výhodou je též to, že bavlněné tašky se nikdo nebude zbavovat po prvním použití a jako reklamní nosič tedy poslouží o mnoho více, než taška igelitová (až na malé výjimky, kdy někteří prostě chodí s igelitkou i na romantické procházky :))
Jasnou nevýhodou pak je cena, která je v řádech desítek korun, na rozdíl od igelitky, jejíž cena je v řádu korun.

Provedení a velikosti tašky

Tašky nabízíme v základních rozměrech 22 x 26 cm, 38 x 42 cm nebo 50 x 50cm  s dlouhým a krátkým uchem.
Základní barva je natural, ale vybrané velikosti máme i v dalších barvách, jako je černá, bílá, žlutá,  zelená, modrá. Nabídnout můžeme i další varianty s protahovací šňůrkou. Pokud byste si nevybrali z naší skladové zásoby, můžeme díky našim výrobním kapacitám ušít nákupní tašku na míru, dle vlastních požadavků.

Potisk na tašky

Tašky se standardně tisknout sítotiskem, transferovým tiskem nebo digitálem, který se vyplatí hlavně, když chcete jen pár kusů. .

Chcete si nechat zkalkulovat svou bavlněnou tašku? Neváhejte a napište nám o cenu a možnosti do formuláře níže.

Další produkty a služby

Kontaktní formulář

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: