Výroba reklamních předmětů

Výroba reklamních předmětů

  • IMG_0940

Vyrobíme, zabalíme, dopravíme, to by bylo

Když uslyšíte zakázková výroba reklamních předmětů, určitě vás první napadne, to bude drahé, na to nemám rozpočet a raději si vyberu v katalogu. Nebudeme tvrdit, že zakázková výroba je levnější než katalogový předmět, ale není to zas tak hrozné jak si myslíte.

První velká motivace proč si nechat nějaký zajímavý dárek pro klienta vyrobit je určitě originalita. Ano to co si necháte u nás vyrobit, žádná konkurence klientovi nedá a tím pádem získáte více jeho pozornosti, než soupeř a to tu jde.

Výroba originálního dárku probíhá ve 3 lokalitách a to je Česká republika, EU a Asie. Nebudeme vás zatěžovat popisem kde, jak a za kolik, ale o výběru lokality rozhoduje cena a termín kdy potřebujete reklamní předmět dodat.
Určitě máte hlavu plnou dotazů a pro rozhodnutí potřebujete další informace. Neváhejte se na nás obrátit, nemusí to být hned zakázka, můžeme třeba jen poradit.
Těšíme se na vaše dotazy nebo telefonát více info na kontaktech.

 

 

Plánujete větší množství reklamních dárků a nemáte prostory na skladování a následnou postupnou expedici. Zkuste realizovat zakázku s námi a my vám zboží nejen uskladníme, ale i nabalíme a postupně rozešleme na základě vašich požadavků.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: