Plnobarevné klíčenky

Plnobarevné klíčenky

Klíčenek není nikdo dost

I když klasická klíčenka na krk už není takový hit jako býval cca před 5 lety, tak stále patří mezi produkty, které vyrábíme jak na běžícím páse. Dotáhli jsme to do úplné dokonalosti tím, že jsme si vyrobili vlastní tiskový stroj na oboustranný sublimační potisk klíčenek.

Vlastní výroba klíčenek, lanyardů nebo keyholderů, je už jedno jak to nazýváme, patří mezi  naše speciality a rádi jí nabízíme klientům, kteří potřebuji levnou prezentaci na konferenci, přednášku nebo jako dárek pro klienta.

Klíčenky vyrábíme v několika variantách a asi ta nejpoužívanější je sublimovaná šňůrka, další běžnou variantou je polyesterová stuha na kterou se tiskne sítotiskem.
Můžeme nabídnout i lanyard s vetkávaným logem a nebo netradiční tvary jako je tubus, tedy kulatá klíčenka.

 

 


Jak probíhá výroba sublimačních šňůrek?

sublima_snurkaRádi bychom se pochlubili vlastním tiskovým lisem na hromadný potisk sublimačních šňůrek.  Pár chytrých hlav se dalo dohromady a není to náhoda, že to bylo v ZDM v Aši a navrhlo a sestrojilo poloautomat na žehlení sublimačních papírů na stuhy.
Do lisu se zavede 14 ks bílých polyesterových stuh. Na které se jako první nasublimuje nejdříve spodní vrstva, tedy vnitřní barva nebo potisk, záleží zda chcete šňůrky oboustranně potištěné a nebo jednostranně. Po zažehlení spodního tisku  se vložní vrchní potisk většinou s logem vaší společnosti a opět se zažehlí na stuhu (viz obrázek 2).

 

Víte že chcete klíčenku, ale nemáte nikoho kdo vám zpracuje grafiku a nebo navrhne vzhled? Nechte to na nás a napište nám jak by jste si svou originální šňůrku představovali.

Další produkty a služby

 

Kontaktní formulář

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: