Katalogové předměty

Katalogové reklamní předměty

  • IMG_0936

Dárky z katalogu mají své výhody

Pokud potřebujete pouze pár kusů, nemáte žádné nároky na barevnost, nepotřebujete originální tvar nebo chcete jen něco rozdat na veletrhu, pak je vaše rozhodnutí správné a pojďme spolu něco vybrat v katalogových reklamních předmětech. Stejně jako většina reklamních agentur nakupujeme reklamní předměty u velkých evropských dodavatelů. Výhoda velkoobchodů reklamních dárků vyplývá hlavně v rychlé dostupnosti, skladových zásobách (většinou dosahují 10.000 ks), široké nabídce a barevnici . V katalogu tedy najdeme skoro vše od  reklamních propisek, hrníčků, USB, kancelářských potřeb až po vybavení na cestování.

Nehledejte v katalozích sami

Samozřejmě je možné, že vás hledání reklamních dárků baví, pak vám rádi poskytneme pro tuto činnost naše katalogy. Pokud ale nemáte díky svému nasazení na tuto činnost čas, rádi vás této občas nudné práce ušetříme. V rámci servisu nám stačí základní informace o cílové skupině, budgetu a termínu dodání, vše ostatní uděláme za vás. Vyhledáme nejvhodnější produkty, zpracujeme do přehledné nabídky a dodáme vzorky.

Věřte nám a nechte to na nás.

Pokud vás tato nabídka neuspokojí a nevyberete si, pak je čas přemýšlet o výrobě reklamního předmětu na míru nebo nás kontaktujte níže ve formuláři, velice rádi vám poradíme.

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: