Reklamní předměty

Reklamní předměty

  • IMG_0936
  • IMG_1001
  • IMG_0968
  • IMG_0942

KDO BY NEMĚL RÁD DÁRKY

Všichni rádi dostávají dárky a právě proto jsou reklamní předměty ideální k  získání nových a nebo si udržení stávajících klientů.

V dnešním světě plném informací je asi nejdůležitější a zároveň nejtěžší, získat a hlavně udržet si pozornost u pro vás důležitých klientů a zákazníků.  Samozřejmě ideální model udržení pozornosti je neustálý servis a připomínání se, ale proč tento servis nepodložit  vhodně vybraným dárkem v podobě reklamního předmětu.

Reklamní předměty můžete vybírat buď z katalogu nebo pokud máte speciální představy o dárku pro vaše klienty je tu výroba reklamních předmětů na míru. Obě tyto varianty v sobě skrývají výhody a samozřejmě nevýhody. Potřebujete pár reklamních propisek na rozdání na veletrhu, je tu katalog, pokud chcete originální propisku v tvaru vašeho loga, kterou žádná vaše konkurence nemá, bude lepší jí vyrobit.

Na každý reklamní dárek vám, samozřejmě navrhneme a po schválení aplikujeme buď klasický reklamní potisk, ražbu nebo laser, záleží na materiálu vybraného produktu.

 

Šetřete svůj čas, budeme pracovat za vás

Určitě nemáte prostor listovat v mnoha katalozích reklamních předmětů, nebo přemýšlet o tom jaký dárek by byl pro klienty vhodný a proto v rámci servisu naší společnosti nám stačí když nám řeknete jaká je cílová skupina, jaký máte rozpočet a termín dodání. Na základě těchto informací za vás vybereme vhodné dárky do nabídky.
Nechte to na nás a využijte našeho servisu.

 

 

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO:

Rádi se pochlubíme

Další produkty a služby