Výšivka na textil

Výšivka na textil

  • DSC00834
  • vysivka
  • vysivka_cepice

VÝŠIVKA JAK VYŠITÁ

Výšivky a nášivky povýší vaše oblečení na jiný level. Strojová výšivka je reprezentativním způsobem zdobení textilu, vydrží dlouhé roky a lze ji kombinovat s dalšími technikami (potisk, speciální efekty).
Výšivka se hodí na každý druh textilu, především tam, kde je vyžadován reprezentativní vzhled (kuchařské rondony, manažerské košile, golfová trička) nebo kde není možnost aplikovat potisk.
Na aplikaci výšivky je potřeba vytvořit vyšívací program, který platíte jednorázově pouze u prvního vyšívání. Pro opakování stejné výšivky se již neplatí.

Proč vybrat výšivku

Výhodou je odolnost a téměř nulové opotřebení i po letech, možnost vyšití propracovaných a složitých motivů. Motiv se pomocí vyšívacího programu vyšívá strojem do tkaniny s dokonalou přesností. U citlivých materiálů lze využít nášivku, kdy je motiv vyšitý na vystřižený kus textilu a teprve poté se našívá na textil. Výšivka nemění barvu a dalo by se říct, že je nesmrtelná.

 

Nevýhoda výšivky

Výšivka se vyplatí spíše na malé loga a motivy, jelikož velké výšivky cenou značně převyšují reklamní potisk. Cena výšivky se počítá výhradně podle počtu stehů které jsou potřeba na vykrytí loga. Tedy čím větší logo, tím více stehů a tím vyšší cena. U výšivky nezáleží na počtu barev a zde tedy výrazně ušetříte na rozdíl od tisku a příprav.

Výšivkám rozumíme a rádi vám vytvoříme návrh podle vašeho přání. Ročně zrealizujeme přes 850 000 výšivek, počet stehů už ani nespočítáme. V našich dílnách máme osm 12hlavých vyšívacích strojů Tajima a řadíme se tak mezi největší výrobce výšivek v republice. Baví nás kombinace výšivky a dalších technologií, a společně s vámi vymýšlíme nové a nové možnosti originální prezentace loga nebo požadovaného motivu.

Ochotně s vámi projdeme vaši poptávku a poradíme, jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Pokud máte dotaz napište nám níže ve formuláři.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: