Transferový potisk

Transferový potisk

  • Transferový tisk

Transfer je barevná pecka, ale i placka

Transferový potisk je vhodný hlavně na elastické materiály z bavlny s příměsí lycry a nebo elastanu, polyester a také produkty, na které nelze využít sítotisk z důvodu špatné přístupnosti k potiskované ploše. Pokud tedy přemýšlíte o potisku na aktovky, tašky na notebook, cestovní tašky a batohy, deštníky a jiné reklamní dárky z textilu, transfer bude ideální řešení.

Technika transferového tisku je velmi podobná sítotisku, netiskne se však přímo na textil, ale na přenosový papír. Potištěný transferový papír je následně přiložen na textil a barva pod vysokou teplotou zažehlena do textilu v termolisu.

Vícebarevné tisky
Transfer je vhodnou volbou potisku i pro menší série a následné dotisky a personalizaci (názvy oddělení, tříd...) kde nelze tak využít sítotisk. Transferový potisk nejčastěji realizujeme na tašky, šusťákové bundy, elastické trička a polokošile a pracovní oděvy. Zvládneme ho samozřejmě ale i na cokoli jiného, co je v našich technologických silách.

 

Využijte náš servis

Nepřemýšlejte už nad tím, jak to udělat. Nechte starosti na nás, jen nám řekněte, co byste si představovali, a o zbytek se postaráme. Vy už můžete jen plánovat, jak vám to bude slušet.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: