Sublimační potisk

Sublimační potisk

  • dres_subli_web2
  • dres_subli_web
  • IMG_0595
  • cyklo_dresy

Potisk co vypadá jakoby to potisk nebyl...

Pro ty co sublimaci znají bude tento odstavec úplně zbytečný, nicméně pro ty co ne, jen malé představení. Každý z vás měl určitě aspoň jednou za život v ruce fotbalový nebo hokejový dres České reprezentace a nebo svého oblíbeného klubu. Na rozdíl od sítotisku nebo digitálního potisku, je sublimovaný tisk na dresu hladký a vypadá jako by tisk byl součástí materiálu.
Sublimační tisk se používá výhradně potisk polyesterových materiálů.  Polyesterový materiál je na začátku vždy bílý a vše co je barevné je potisk. Takže pokud vezmete například fotbalový dres Argentiny, tak světlé modré pruhy jsou tisk a bílé pruhy jsou materiál bez tisku.

Základní postup sublimačního potisku je, že se v sublimační tiskárně aplikuje na speciální papír  požadovaný tisk a pak se ve velkých lisech nasublimuje, buď na již hotové oblečení, nebo se tiskne na předem připravené nástřihy, z kterých se následně sešívá požadovaný reklamní a nebo sportovní textil.  Takto vznikají celoplošně a plnobarevně potištěné cyklodresy, běžecké dresy nebo dresy na fotbal, hokej a motokros. 

 

Proč s náma?

Jsme největší sublimační tiskárna v České republice, nevěříte? Přijeďte se přesvědčit do Aše. Čtyři patra technologií, sítotisk, sublimace, vyšívací dílna, šicí dílna a tisk etiket.

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: