Sítotisk

Sítotisk

  • IMG_0485
  • sítotisk
  • IMG_0412

PRÁCE SE SÍTEM JE NÁŠ DENNÍ CHLEBA

Sítotisk je dlouhodobě nejoblíbenější technologie pro potisk reklamního textilu a to hlavně z důvodu kvality a výdrže proti každodennímu opotřebení.

Technologie sítotisku je založená na protlačování barev skrz šablonu (síto), přímo do struktury textilu, takže se barva stává jeho součástí. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že velké plochy natištěné barvy značně ovlivňují strukturu textilu, který následně mírně ztvrdne.U sítotisku jistě uvítáte i možnost přesně trefit Pantone barvy ve vašeho loga, následnou stálobarevnost a dlouhá životnost.

VÍCEBAREVNÉ TISKY

U vícebarevných tisků je možné tisknout buď CMYKem (soutisk 4 základních barev) a nebo SEPARACÍ. Separace barev je u sítotisku sice nákladnější, ale zachovává barvy v potisku svěží a a výsledný efekt je parádní. Tisk CMYKem je naopak levnější, ale potlačuje jasnost barvy.

 

Sítotisk je ideální pro potisk více kusů

Díky tomu, že jsme přímí výrobci, tak dokážeme splnit většinu vašich přání, ať už se jedná o desítky nebo desetitisíce kusů. Jediné na co není sítotisk vhodný jsou malé počty tisků na trička, mikiny, pracovní oděvy, polokošile i košile, bundy i sportovní oblečení, proto vám vždy doporučíme, vzhledem k nákladné předtiskové přípravě, pro zakázky do 30 kusů  digitální tisk.

Pokud, ale toužíte po něčem neotřelém, nabízíme Vám speciální tiskové technologie, které z vašeho loga udělají oblíbený potisk.

Využijte náš servis a 25leté zkušenosti, neztrácejte čas zbytečnou prací a sháněním informací - jen nám řekněte, jaká je vaše představa a o zbytek už se postaráme, od přípravy návrhu až po expedici.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: