Digitální potisk

Digitální potisk

  • digital_potisk
  • IMG_1662
  • IMG_1657

Pokud to chcete rychle a na málo kusů

Digitální potisk je nejmodernější technika pro potisk reklamních triček, mikin, bund a ostatního textilu. Velkou výhodou je schopnost natisknout motiv přes kapsu, švy nebo zipy a velmi detailní rozlišení a barvy. Na rozdíl od sítotisku nemá digitál, žádné povinné minimální množství na tisk, takže klidně natiskneme pouze jedno tričko, hlavní důvod je, že na rozdíl od síta a nebo transferového tisku, zde neexistují žádné složité přípravy a nastavení strojů.
Barvy jsou při digitisku naneseny přímo na textil vstříknutím, perfektně tak přilnou k látce a tričko nebo mikina zůstává v místě potisku měkké a poddajné. Potisk je velmi odolný a trvanlivý, vhodný pro zakázky s menším počtem kusů nebo tam, kde je požadavek na ostrost a věrohodnost barev a vysoké rozlišení (velká loga, přesné kontury...).

Digitální potisk triček je tedy ideální varianta pro ty co chtějí více různých designů v menších počtech. Vytvořte si vlastní kolekci triček a pomocí digitálního tisku vám jí za rozumnou cenu vyrobíme. Nabídka digitálního tisku je ideální i pro e-shopy s tričky.

 

 

 

 

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: