Potisk a výšivka

Potisk a Výšivka

  • sítotisk
  • vysivka_kosile
  • Transferový tisk
  • sublimace_1

VYMAZLÍME VÁŠ POTISK I VÝŠIVKU

Stačí malý potisk nebo výšivka a z obyčejného reklamního trička se stává tričko neobyčejné, vaše tričko.
Víme, že se chcete se svým oblečením odlišit od konkurence, chcete získat pozornost zákazníků na vaši stranu, mít hezký dárek pro obchodní partnery, mít dobře oblečené zaměstnance a být jeden tým i na pohled.

Rádi vám s tím pomůžeme.
Nabízíme reklamní výšivky, nášivky a kvalitní potisk textilu, včetně složitých barevných soutisků a speciálních efektů. Jsme přímý výrobce, takže opravdu zakázku zpracují naši zaměstnanci, v našich dílnách, na našich strojích.

Kvalita a spokojenost zákazníka není pro nás jen prázdná fráze, máme propracovaný systém kontroly kvality během výroby i před expedicí k zákazníkovi. Náš cíl je spokojený klient a budování dlouhodobých vztahů založených na důvěře a pokud se něco výjimečně pokazí, tak rozhodně nebudeme hrát mrtvé brouky a společně najdeme řešení.

 

Zbavte se starostí

Ve vyšívání a potisku na textil jsme již opravdu senioři, 25 let zkušeností v oboru je dlouhý čas a myslíme, že dostatečná garance kvality.
Přenechte nám starosti s výrobou, rádi pomůžeme s výběrem té správné technologie pro vaši zakázku. Jakýkoli nápad na potisk nebo výšivku triček, mikin, ručníků, bund a dalšího textilu zrealizujeme přesně podle vašich představ. Využíváme různé techniky potisku, výšivek a zpracování textilu, samozřejmostí jsou sítotisk, sublimační tisk, transferový a digitální tisk a strojové výšivky, které vám podrobněji představíme níže.

 

SÍTOTISK

Je technika, při níž se jednotlivé barvy protlačí přes síta do textilu. Nejtrvanlivější a nejkvalitnější potisk využívaný při tisku od 30 ks nejčastěji na textil.

TRANSFEROVÝ POTISK

Pouhou variantou na sítotisk, kde se místo na oblečení, tisk aplikuje na transferový papír, který se následně zažehluje při vysoké teplotě. Vhodný i pro produkty se špatnou přístupností k potiskované ploše jako jsou tašky, batohy. čepice...

SUBLIMACE

Sublimační potisk se používá skoro výhradně na polyesterové materiály a umožňuje celoplošný tisk textilu. Jsme největší sublimační tiskárna v České republice a sublimace je naší přidanou hodnotou.

DIGITÁLNÍ TISK

Je takovým mladším, modernějším bráškou sítotisku. Je řešením pro potisk menšího počtu kusů, bez ohledu na počet barev v motivu. Není vhodný pokud potřebujete tisknout podle barevnice Pantone.

SPECIÁLNÍ TISKOVÉ EFEKTY

Nevíte co si představit pod tímto názvem? Víte co je reflex, mech, kámen. Viděli jste někdy kombinaci třeba výšivky a 3D tisku? Moderní tiskové technologie dokáží udělat z obyčejného loga opravdu zajímavý cool potisk.

VÝŠIVKA

Elegantní a reprezentativní forma brandování textilu, vhodná pro jakýkoli materiál a strukturu, lze ji kombinovat s potiskem či dalšími technologiemi. Doporučujeme na reklamní polokošile, košile, zástěry.

TEXTILNÍ ETIKETA

Zaručí, že váš textil bude opravdu váš do poslední nitky a neponese jakýkoli znak výrobce katalogového textilu. Cedulka za krkem nebo v bočním švu se jménem vaší firmy, znakem či logem.

Nová podoba vašeho textilu je zatím třeba jen myšlenkou. Kontaktujte nás a z myšlenky se může stát realita. Rádi pomůžeme a poradíme, doporučíme nejvhodnější zpracování a probereme možnosti. Spolehnout se můžete na naši profesionalitu, dlouholeté zkušenosti, kvalitu a díky tomu, že nejsme překupníci, i velmi zajímavé ceny.

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO:

Rádi se pochlubíme

Další produkty a služby