ZDM firma roku 2011

ZDM firma roku 2011

Máme i nějaké medaile za firmu roku !

Do čela karlovarského byznysu se probojovala firma ZDM s.r.o. z Aše, která vyrábí a tiskne sportovní dresy a reklamní oblečení.

Vítězná firma ZDM s.r.o. uspěla v konkurenci 175 společností.
Společnost vyrábí sportovní a firemní oblečení na zakázku dle specifických požadavků zákazníků a samozřejmě na reklamní textil tiskne a vyšívá.

Firma zaujala porotu nejen silným lidským příběhem, ale i následným rozvojem. Původní motivace k založení společnosti nebyl finanční zisk, o to více porota ocenila současnou dobrou pozici firmy na českém trhu,“ komentoval rozhodnutí poroty její člen Pavel Šmejc, Regional Sales Manager společnosti Vodafone Czech Republic.

K podnikání přivedlo majitele vítězné Vodafone Firmy roku 2011 Karlovarského kraje, mentální postižení staršího syna. S mladším synem Stanislavem proto založili vlastní společnost. Tu teď syn po otci přebírá.

Co vás motivovalo k založení společnosti?

Táta začal podnikat před 21 lety. Důvodem byla nemožnost sehnat zaměstnání pro mentálně postiženého bratra. Proto jsme s tátou vyrobili první strojek na tisk etiket a začali podnikat v textilním průmyslu, který má v okolí Aše velkou tradici. Postupně jsme přešli na strojní výrobu, navázali jsme kontakty s německými a rakouskými firmami a rozrostli se do dnešní podoby, kdy má firma přibližně 150 zaměstnanců.

Další produkty a služby

Kontaktní formulář

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: