Grafické studio

Grafické studio

  • grafika1

Čtyři grafici k vašim službám

Víme, že základem dobré prezentace, ať už na reklamním tričku, sportovním dresu a nebo potištěné klíčence, je perfektní a zajímavá grafika.
Tedy, ať už je vaše logo cool a nebo spíš technické, naši čtyři grafici zapracují na tom, aby výsledný produkt, byl zajímavý a dobře reprezentoval vaší společnost.

K zpracování korektury a nebo jiné grafiky potřebujeme pouze elektronicky zaslat vaše logo. Firemní logo následně  zpracujeme a vytvoříme tiskové podklady na konkrétní zakázku. Výrobu produktu a nebo potisku či výšivky, spouštíme až  po schválení korektury.

První dojem je vždy důležitý a proto se vždy snažíme grafiky vašeho reklamního textilu  navrhovat tak, aby zaujali cílovou skupinu pro kterou je určen. 

 

 

Co od nás můžete čekat:

Korektura

K standardním službám našich grafiků patří, tisková korektura, tedy vykreslení loga na konečném produktu. Korekturu děláme hned po objednávce tedy před každou realizací zakázky, kterou pouštíme do výroby až po vašem schválení.

Digitalizace

Pokud nemáte logo společnosti v grafické podobě, tedy ve vektorové podobě a v křivkách v grafickém programu, nelámejte si s tím hlavu a pošlete nám to co máte, obrázek, text ve wordu..
Překreslíme vaše logo do křivek a zašleme pro další použití. Toto logo budete následně moci použít pro sítotisk nebo výšivku a samozřejmě ho využijete i na zakázky u jiných společností.

Grafické návrhy

Pokud chcete vytvořit opravdu originální produkt naši grafici vám zpracují například kompletní grafiku na cyklodres...

Neváhejte a napište nám s čím bychom mohli pomoci ve formuláři níže.

Další produkty a služby

Kontaktujte nás

VAŠE JMÉNO:
VÁŠ E-MAIL:
VAŠE TEL. ČÍSLO: