FAQ

1.

Jaká je cena u speciálních tiskových efektů?

Není to tak hrozné jak si myslíte. U jakéhokoli potisku záleží na počtu kusů do kterého se rozpočítávájí veškeré přípravy. Speciální tiskové efekty většinou navyšují cenu o 20%. Tedy pokud klasický sítotisk stojí 20 Kč, pak třeba puff vyjde 24 Kč.

2.

Od kolika kusů lze tisknout sítotiskem?

U sítotisku se vyplatí tisknout od 30ks. Menší počty je ideální dělat digitálním potiskem

3.

Na co se tiskne sublimací?

Sublimační potisk se používá výhradně na potisk polyesterových materiálů. V poslední době díky modernizaci této technologie lze tisknout i na materiály s příměsí bavlny.

4.

Jaký je minimální počet na objednávku ?

U naší společnosti nemáme určeny žádné minimální počty a každá zakázka je pro nás zajímavá. Samozřejmě, čím menší bude vaše objednávka, tím budou náklady na ní vyšší.

5.

Jak je to s velikostními tabulkami textilu?

Velikostní tabulky dodávaného textilu podléhají evropským normám a nestane se tedy, že by velikost XXL byla na trpaslíka 🙂 .
Katalogové značky mají své velikostní tabulky, které vám zašleme na vyžádání e-mailem. Pokud se jedná o výrobu na zakázku, tak si velikostní tabulky můžete určit sami.

6.

Jaké jsou termíny dodání?

Záleží jakou službu si vyberete u potisku to je 5 pracovních dnů, u textilu s potiskem nebo výšivkou 10 pracovních dní a u výroby reklamního textilu je to na domluvě cca 4 týdny.

7.

Můžu vidět vzorky textilu, potisku a nebo výšivky?

Ano, i když máme centrálu a výrobu v Aši, můžete nás navštívit v naší vzorkovně na pobočce v Praze. Vzorky i velikostní řady vám můžeme též zaslat poštou na vyzkoušení.

8.

Jak mohu objednat zboží, případně poslat dotaz?

Objednat nebo poslat dotaz můžete přes formulář na zaslání dotazu a nebo na stránkách kontakty vyberte preferovanou pobočku a  napište e-mail a nebo zavolejte. Rádi vám zodpovíme jakýkoli dotaz